Klubi

V Združenju delujejo naslednji klubi CVB (klub / predsednik / e-naslov):

Klub Spletna stran Predsednik / e-naslov Telefon
BLED - klub Bled
osnovni podatki
Marijana Pogačar
marjana.pogacar@gmail.com
041 534 691
CELJE / LAŠKO - klub CELJE / LAŠKO
osnovni podatki
​​Franci Perčič
cvb.celje@gmail.com
041 665 261
ČATEŽ - klub Posavje
osnovni podatki
Vera Tucovič 
veratucovic@gmail.com
041 230 614
ČRENŠOVCI - klub Štrk
osnovni podatki
Marta Režonja
klub.strk@gmail.com
040 993 506
ČRNOMELJ - klub Zeleni Jurij
osnovni podatki
Sonja Imširovič
sonja.imsirovic@gmail.com
031 692 574
DRAVOGRAD - klub Dravograd v preusmerjanju
IZLAKE - Zasavski klub
osnovni podatki
v preusmerjanju
IZOLA - klub Obala-Delfin
osnovni podatki
Loredana Sever
loredana.sever@sever.si
031 804 633
KOČEVJE - KLUB KOČEVJE
osnovni podatki
Dušan Rauter
klubcvb.kocevje@gmail.com
041 481 202
KOMEN - Kraški klub
osnovni podatki
Severin Mezinec,
mezinecSeverin@gmail.com
040 735 341
KRANJ - klub Kranj
osnovni podatki
Pavle Rogelj
pavle.rogelj@gmail.com
041 981 826
LENDAVA - klub Lendava
osnovni podatki
Katarina Bojnec,
katarina.bojnec@gmail.com
041 346 926
LJUBLJANA - klub Ljubljana
osnovni podatki
Lara Slivnik,
lara.slivnik@gmail.com
040 242 924
MARIBOR - klub Maribor
osnovni podatki
Miran Kunst,
kunstmiran93@gmail.com
www.cvb-maribor.si
031 637 699
MURSKA SOBOTA - klub Murska Sobota Zdenko Rajnar,
klubcvb.ms@gmail.com
041 395 776
NOVA GORICA- klub Nova Gorica Andrej Vnuk,
andrej.vnuk@gmail.com
030 619 234
POSTOJNA - Klub Postojna Vlasta Andlovec
vandlovec57@gmail.com
031 624 327
PTUJ - klub Ptuj
osnovni podatki
Milan Čuček
milan.cucek@gmail.com
040 736 744
SLOVENSKA BISTRICA - klub Slovenska Bistrica Mira Orosel
mira.orosel@gmail.com
040 640 177
ŠMARJEŠKE TOPLICE - Dolenjski klub Martin Kirn
cvb.dolenjskiklub@gmail.com
041 487 118
ŠMARJE PRI JELŠAH - klub Štirka Božidar Antlej
fizioterapija@dusmarje.si
041 443 470
TOLMIN - klub Posočje
osnovni podatki
v preusmerjanju
TRŽIČ - klub Tržič
osnovni podatki
Bogdan Brodar
cilka.brodar@gmail.com
040 625 298
SEKCIJA:
sekcija za šport in žur Jernej Sluga - Nejc
jernej.sluga@spica.com
www.cvb.si
041 625 381